Předplatné Standard
První měsíc na vyzkoušení zdarma

V rámci předplatného si můžete půjčit kolo 4x na 30 minut

Jak předplatné získám?

Získejte měsíc zdarma v aplikaci Rekola

1. Otevřete aplikaci Rekola

Přes menu v levém horním rohu předěte do sekce Předplatné a benefity.2. Aktivujte si jízdy na předplatné Standard

Klepněte na Jízdy na předplatné Standard a následně na Aktivovat. První měsíc máte na vyzkoušení za 0 Kč, dál předplatné vyjde na 59 Kč / měsíc. Předplatné zde kdykoliv jednoduše ukončíte. Před koncem prvního měsíce vám pošleme upozornění e-mailem.3. A hurá na kolo, měsíc zdarma je váš

Zobrazí se potvrzení o zapnutí a můžete 4x na 30 minut na kolo. Rádi poradíme denně 9 – 17h. Jednoduše nám napište zprávu přímo z aplikace RekolaZískat první měsíc zdarma v aplikaci
Tip: Po aktivaci si přesuňte e-mail od Rekol ze složky Hromadné do běžné pošty, ať vám budoucí upozornění nezapadnou.

Časté otázky

Kdo má nárok na měsíc předplatného Standard zdarma?

Úplně každý, kdo si první měsíc 4 jízd na 30 minut v minulosti zatím neaktivoval (dříve bylo dostupné pod názvem Cool předplatné, spolupráce s COOL nealko už ale skončila).

Jak si předplatné Standard aktivuji?

Stáhněte si aplikaci Rekola. Během registrace vám aktivaci předplatného aplikace automaticky nabídne.

Pokud už u Rekol účet máte, předplatné si můžete aktivovat přes menu v sekci Předplatné a benefity.

Kolik předplatné Standard stojí?

Předplatné máte na první měsíc zdarma. Pokud si předplatné ponecháte, další měsíc vás vyjde na 59 Kč.

Kolik jízd je v rámci předplatného Standard?

Předplatné vám pokrývá 4 (+ bonus) jízdy na 30 minut. Od druhého měsíce získáte jízdu navíc jako bonus - celkem tedy 5 jízd na 30 minut měsíčně jen za 59 Kč.

Jak je to s delší jízdou nebo druhým kolem?

Předplatné vám pokrývá jen 4 (+ bonus) jízdy do 30 minut na jednom kole. Cokoliv navíc je účtováno po 30 minutách podle aktuálního ceníku. Např. v Praze je to 35 Kč za každou započatou půlhodinu.

Kolikrát si mohu předplatné aktivovat?

Předplatné na vyzkoušení je zdarma jen jednou.

Placené předplatné za 59 Kč měsíčně je k dispozici neustále všem. V sekci Předplatné a benefity v aplikace ho můžete libovolně zapínat a vypínat jen na období, kdy jej potřebujete.

Co se stane, když jízdy v rámci předplatného Standard projedu?

Jezdit můžete dál. Jízdy nad rámec v rámci stejného měsíce se platí samostatně. Aplikace vás na změnu účtování před jízdou upozorní.

Pokud předplatné neukončíte, další měsíc se vám předplatné obnoví a v rámci něj opět získáte 5 nových jízd na projetí.

Pokud jezdíte často, zvažte předplatné Premium s neomezeným počtem jízd na 30 minut, přidání karty MultiSport nebo Lítačky.

Jak předplatné Standard ukončím?

Přejděte v aplikaci do sekce Předplatné a benefity a klepněte na proužek Jízdy na předplatné Standard (dříve pojmenované jako Cool předplatné - spolupráce již skončila). V dalším kroku dole využijte tlačítko Ukončit předplatné.

Po ukončení můžete dál pokračovat v ježdění, bez předplatného platíte za každou jízdu samostatně. Aplikace vás na změnu účtování před jízdou upozorní.

Kdy je kolo ideální využít?

Kolo je nejrychlější na trasy do 3 km: Ideální na pochůzky, drobné nákupy, zkrácení cesty na nejbližší spoj. Případně mezi místy s horší dopravní obslužností.

Pokud nemáte čas na pohyb: Protáhnutí a relax na kole po dlouhém dni snadno spojíte s cestou domů a vyřešíte dopravu i pohyb najednou.

Zpestření rutiny: Pokud teď pracujete z domu, můžete se bezpečně projet do vzdálenější oblíbené restaurace nebo kavárny. Případně vyrazit na podvečerní nebo víkendový výlet.