Rekola pod stromeček

Nadělte svému okolí či sobě svobodný pohyb po městě. Jízda na kole zpříjemní den a krátí čas. Poznat město z jiné perspektivy je s Rekoly zábava a radost. Jen v roce 2017 se o tom přesvědčilo přes 25 000 uživatelů. Přidejte se k nim.


Český bikesharing

Na rekolech se můžete svést v Praze, Brně, Olomouci, Českých Budějovicích a Teplicích. Rozšíření služby do dalších měst je v jednání. S ročním členstvím můžete jezdit napříč všemi městy, a to se vyplatí!

Přesuny bez starostí

Rekola slouží dobře nejen pro rekreaci a výlety, ale i jako dopravní prostředek, kterým si zkrátíte cestu na schůzku, do práce, školy nebo na setkání s přáteli. Ideální pro jednosměrné jízdy městem.

Jednoduché půjčování

K cestování potřebujete jen mobilní telefon a vlastní nohy jako pohon. Kola se půjčují přes mobilní aplikaci Rekola (iOS, Android), mobilní web (pro Windows phone či starší telefony) nebo SMSky.

Množstevní sleva

Chcete Rekola darovat větší skupině lidí? Mít ve firmě vitální kolegy? Máme pro vás řešení. Ozvěte se přímo na marek.mikesz@rekola.cz. Vymyslíme nadílku Rekol přímo vám na míru.

Radost můžete udělat

Poukazem na
roční
předplatné


1199 Kč / 990 Kč *
  • nižší cena jen pro přihlášené
  • neomezeně jízd do 60 min
  • platí ve všech městech

Poukazem na
velký balík
25 jízd za cenu 15


240 až 480 Kč (dle města)
  • sleva 40 % na jízdu

Drobností navíc
pexeso a malé překvapení


za 60 Kč (+ poštovné)

* Našim uživatelům nabízíme do 31. 12. 2017 poukazy se SLEVOU za věrnost. Stačí se přihlásit.

Koupit dárkový poukaz