Group 16 Created with Sketch.


Výzva 500 000 kilometrů

Během června a července 2019 jsme s Red Bull najezdili dohromady přes 500 000 km - na rekolech, vlastních kolech, koloběžkách a skejtech. Do výzvy se zapojilo přes 6700 lidí po celé ČR.

Děkujeme!

Jak to fungovalo?

Stáhněte nebo otevřete
aplikaci Rekola

Zapojte se
#vyzva500k

Jezděte a sbírejte
skvělé výhry

Časté otázky k výzvě

Jak se zapojím?

Aktualizujte si aplikaci Rekola a nově v menu najdete položku "Red Bull výzva", klikněte na ni a zapojte se.

Pokud aplikaci ještě nemáte, nainstalujte si aplikaci Rekola z App Store nebo Google Play, otevřete ji a klikněte na "Registrace do výzvy".

U vlastního prostředku zadáte jen svůj e-mail, na který vás budeme informovat o výhrách, a zvolíte si heslo. Pro ježdění na rekole je potřeba ověřit ještě platební kartu a telefonní číslo.

V jakých městech se můžu výzvy zúčastnit?

Ve všech, kde Rekola působí. V Praze, Brně, Českých Budějovicích, Frýdku-Místku, Liberci, Olomouci, Ostravě a na Kladně.

Platí při výzvě moje předplatné na Rekola nebo volné jízdy?

Ano, platí - vaše předplatné, volné jízdy od MultiSportu i HelloBank!

Každý kilometr se počítá! Takže i ten, který ujedete při kratší cestě do 15 min na nejbližší zastávku.

Můžu jezdit na svém kole i na rekole?

Ano, můžete. Při zapojení do výzvy si zvolte jeden ze způsobů. A následně si zapnete i ten druhý.

Pokud jezdíte na vlastním dopravním prostředku, v menu aplikace najdete tlačítko "Aktivovat rekola". Tím ověříte platební kartu a telefonní číslo, abyste si mohli sdílená kola půjčovat.

Jezdíte-li na rekolech, vlastní prostředek přidáte jednoduše v Nastavení.

Když pak po aktivaci obojího kliknete na tlačítko "Začít jízdu", aplikace vám dá vybrat, jestli chcete měřit jízdu na vlastním prostředku nebo půjčit rekolo.

Jak je to s více dopravními prostředky na jeden účet?

Na jeden účet si můžete půjčit 2 rekola. Kilometry pro výhry se vám budou počítat jen z prvního kola. Druhé pak jen do celkových kilometrů výzvy.

Vlastní prostředek můžete mít jen jeden. Stejně tak není možné najednou půjčit rekolo a k tomu měřit vlastní prostředek.

Můžu začít a skončit jízdu v různých městech Rekol?

Pokud se výzvy chcete zúčastnit na rekole, pak musíte kolo půjčit a vrátit ve stejném městě, aby v něm kola nechyběla.

Na vlastním kole to samozřejmě jde.

Co dělat, když zlobí přesné měření km?

Vždy vám počítáme minimálně vzdálenost, kterou jste ujeli vzdušnou čarou, takže o své kilometry nepřijdete.

Podívejte se do nastavení telefonu, jestli máte zapnutou možnost "Používat polohu". A do Nastavení a tarif v aplikaci Rekola, jestli máte aktivní "Přesné měření km".

Zkontrolujte, jestli má k poloze přístup aplikace Rekola - dlouze podržte prst na ikonce aplikace Rekol, zvolte "O aplikaci" a podívejte se do oprávnění a případně přístup povolte.

Vypněte wifi a jezděte jen na datech, aby se telefon nesnažil přepojovat z mobilních dat na sítě wifi, ke kterým je potřeba se nejprve přihlásit.

Mrkněte, jestli nemáte zapnutý Spořič baterie (Battery saver). Telefon pak extrémně šetří baterii, omezuje spuštěné aplikace a přesné měření km nemusí umožnit.

Mějte co nejvíce nabitý telefon, při nižším nabití se Spořič baterie (Battery saver) může zapnout automaticky a telefon pak neměří. Automatické zapínání nebo procenta, kdy se zapne, můžete změnit v nastavení telefonu.

Zkuste vypnout funkci Adaptivní baterie (u Androidu 9) nebo jí podobnou (u zařízení od výrobců, kteří operační systém telefonu doplňují o vlastní aplikace).