Vyzkoušejte sdílená kola zdarma

Zažijte město z jiné perspektivy. Provětrejte se nebo rychle přesuňte po městě. Pohodlně a zábavně. To jsou Rekola. Díky RegioJetu si je můžete vyzkoušet zcela zdarma. Podrobnosti o akci.
Uplatnit promokód z e-mailu

Rekola + RegioJet = ❤

Rekola jsou systém sdílených kol. Ta jsou umístěná volně ve městě a jednoduše je najdete a pujčíte pomocí mobilní aplikace. Po objednávce libovolné jízdenky u RegioJet, která začíná či končí ve městech s Rekoly (Praha / Brno / Ostrava / Liberec / Olomouc / Budějovice), najdete na konci mailu s elektronickou jízdenkou promokód. Uplatněte jej a užíjte si první jízdu na Rekole zcela zdarma.

Stačí se zaregistrovat s promokódem a jízdy jsou vaše!

Promokód najdete v mailu Zaplacení doplňkových služeb k jízdence … Nebojte, když vrátíte kolo do 1h, budete mít první jízdu opravdu zcela zdarma.

Akce platí jen pro nové uživatele Rekol do konce roku.

Přesedlejte na Rekola na nádražích

Rekola umísťujeme do těchto lokací:

 • Praha - Hlavní nádraží

  Stojan najdete v koridoru "jih", ještě před prvním nástupištěm.

 • Praha - Florenc

  Nejbližší stojan (tzv. Repoint) najdete u tramvajové zastávky Florenc - projděte prosím metrem Florenc k Bille a najdete jej hned u zastávky tramvaje.

 • Brno - Hlavní nádraží / Zvonařka

  Stojan najdete hned před budovou vlakového Hlavního nádraží

 • Olomouc - Hlavní nádraží

  Hned dva Repointy najdete před vlakovou budovou Hlavního nádraží - stačí přejít silnici.

 • České Budějovice - nádraží

  Stojany najdete na uliční úrovni u Mercury. Jsou tam hned dva. V mobilní aplikaci pak uvidíte, ve kterém je zrovna kolo.

Rekola najdete i přímo v ulicích - jednoduše pomocí mobilní aplikace. Jak na to?

Rychlé přesuny po městě i výlety

Rekolo je nejen dobré jako rychlý dopravní prostředek. Pomůže vám vyčistit si hlavu po schůzce. Ideální je na druhé rande či pro rychlý nákup. Nebo máte chvilku před odjezdem spoje a chcete poznat město z jiné perspektivy? Máme pro vás tipy na výlety.