Novinky pro rok 2018

Děkujeme za zpětnou vazbu, kterou jste nám přes na podzim poslali.
Některé z letošních novinek inspirovala, tak ať se líbí!Rekola bikesharing Messenger bot

Půjčte si kolo mezi prvními na světě přes Messenger

Kola si nově půjčíte i bez aplikace přes Facebook Messenger. Vše vám vysvětlí náš chatbot.rekola.cz, stačí kliknout na odkaz nebo na tlačítko níž.

Půjčování je jednoduché a rychlé. Poprvé je potřeba připojit rekolí účet nebo založit nový. Následně pak botovi kdykoliv pošlete číslo kola, na kterém chcete vyjet, a obratem dostanete kód k odemknutí zámku. Na konci jízdy odešlete polohu a tím kolo vrátíte.

Nejezděte sami!
Půjčte si víc kol na 1 účet

Půjčování více kol jsme naučili už i mobilní aplikace, stačí si je aktualizovat. Stejným způsobem, jakým si půjčujete svoje kolo, si najednou půjčíte až tři další a můžete tak vyjet s kamarády nebo se svojí polovičkou.

Na vaše podněty jsme výrazně zkrátili proces vrácení kola. Jen vyfoťte správně zaparkované a zamknuté kolo a o zbytek se místo vás postará aplikace.

Přímo na telefonu také nově vyřešítě většinu úkonů: aktivujete si poukazy, pořídíte předplatné a skrz zprávy uvidíte přehled svých jízd a novinek, které vám na sociálních sítích mohly utéct.

Jezděte dál zdarma díky HelloBank a Multisportu

Na podzim a během naší náhradní dopravy na Libeňském mostě jste si ježdění do 15 minut zdarma hodně oblíbili. Jsme moc rádi, že se nám akci s HelloBank! podařilo dohodnout i pro sezónu 2018 (s výjimkou Českých Budějovic a Teplic, kde partnery ještě hledáme).

Stejně tak zůstává ježdění na Multisportku. Kdokoliv, kdo si k účtu u Rekol zadá svojí kartičku Multisport, má denně 2 jízdy do 60 minut zdarma a k tomu může pořád vyrazit na 1 sporotoviště.

Jezdit můžete hned v 6 městech, nově v Liberci

Zrychlit si cesty na rekole můžete v roce 2018 v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Olomouci, Teplicích a nově také v Liberci, kde spouštíme 6 měsíční testovací provoz. Další města domlouváme.

Poslali jste nám spoustu tipů, kde chybí stojany a kde byste rádi jezdili. Kontaktovali jsme proto městské části a domluvili zřízení nových stojanů pro všechny cyklisty. Třeba na Podbabě či pod Trojou v Praze nebo po Českých Budějovicích. Děkujeme!