Řekněte Hello!
své další výpůjčce

Nyní hradí prvních 15 minut každé výpůjčky Hello bank!

Každý den v pohybu. Každý den na rekole. Nečekat na zastávce, nasednout a jet rovnou tam, kam potřebujete. Ve spolupráci s Hello bank! rozpohybujeme na podzim lidi v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Teplicích a Olomouci.
Chci jezdit zdarma na rekole

Jak začít?

Stačí se zaregistrovat, stáhnout aplikaci Rekola (iOS a Android) nebo spustit https://moje.rekola.cz a nastavit tarif jednorázových jízd. Pak už vám nic nebrání vydat se na cesty.

Jízda na kole není jen víkendová aktivita, ale i skvělá alternativa MHD. Uvidíte, jak se vaše cesty městem zrychlí a poznáte své město z jiné perspektivy. Udělejte něco pro sebe a naskočte na rekolo ještě dnes: do školy, po práci, na schůzku, do kavárny nebo jen pro lepší kondici a hezčí den.

Co se stane v 16. minutě výpůjčky?

Hello bank! hradí prvních 15 minut každé výpůjčky. Znamená to tedy, že se jednorázová výpůjčka zlevní. Po 15 minutách bude zbývajících 45 minut stát v Praze 24 Kč, v Brně 18 Kč, v Olomouci 12 Kč, v Českých Budějovicích a Teplicích 15 Kč.

Akce se netýká testovacího provozu ve městě Kladno, kde cena za výpůjčku zůstává 10 Kč.

Jízdné bude zaúčtováno až po uplynutí bezplatné doby.

Na kole se stává město hezčím. V tramvaji člověk kouká do mobilu, vyřizuje maily nebo bezmyšlenkovitě sjíždí sociální sítě. Tělo na tělo v tramvaji, která věčně ujíždí před nosem. Když jedu na rekole, koukám kolem sebe a všímám si města, ve kterém žiju. Miluju ten čerstvý vzduch a flexibilitu co mi jízda na rekole dává. A navíc růžový kola jsou nejvíc stylový!

Na růžových kolech jezdím třetí sezónu a letos už mám za sebou asi 70 jízd, protože právě tento rok jsou Rekola dostupná a všude vidět. Věřím, že teď budou moct na rekolech brázdit městem úplně všichni. A to se mi líbí.

Proč jsme navázali spolupráci s Hello bank!?

Chceme do ulic měst přivést více cyklistů. Ukázat všem, jak jednoduchý může být jejich pohyb městem. A přesně to nám spolupráce s Hello bank! umožnila. Stejně jako my bude Hello bank! fungovat převážně přes mobilní aplikaci. Sdílíme stejné hodnoty. Chceme vám být blíž a přinášet službu na míru vašim potřebám.

Na co se nás často ptáte?

Jsem držitelem balíčku, vztahuje se na mne tato akce?

Nevztahuje. Tato akce se vztahuje pouze na jednorázové jízdné. Balíček 15 jízd za cenu 10 zůstává výhodným produktem pro uživatele, kterým 15 minut na rekole nestačí.

Nemám účet u Hello bank!, mohu i tak akci využít?

Samozřejmě, že můžete. Je jedno u které banky máte účet, akce je otevřená všem.

Musím při registraci uvádět platební kartu?

Ano, musíte. Chceme celý proces půjčení urychlit a zjednodušit. Uvádění platební karty umožňuje všem, kteří se chtějí svézt teď a tady, pouze zapnout aplikaci, zadat kód kola, nasednout a jet. Pokud byste chtěli jet déle než 15 minut, vše zaplatíte za pomoci platební karty. O platbách budete mít stoprocentní přehled. Najdete je na moje.rekola.cz.

Mohu kolo nechat kdekoli?

Rekolo můžete zamknout kdekoli v růžově vyznačené zóně. Kola nezamykejte k dopravním značkám, na zastávkách MHD a všude tam, kde by mohla překážet. Ideálně je zamykejte do cyklostojanů nebo k zábradlí. Doporučená místa k zamknutí, tzv. Repointy, jsou na mapě označeny jako P. Kola vracejte vždy na viditelném místě a otočte všemi čísly na zámku kola.

Nemám chytrý telefon, mohu si i tak kolo vypůjčit?

Jednorázové výpůjčky mohou využívat pouze vlastníci mobilních telefonů či tabletů s datovým připojením. SMSkový provoz je umožněn uživatelům s měsíčním či ročním členstvím, mrkněte jak na to.

Mohu si opakovaně vypůjčit stejné kolo?

Ano, můžete, ale mezi výpůjčkami musí uplynout 15 minut. Půjčíte-li si kolo dříve, bude první výpůjčka pokračovat dál. Pokud budete chtít jet na rekole déle než 15 minut, nic vám nebrání si kolo nechat půjčené, jak dlouho budete potřebovat. Delší výpůjčka se uhradí z platební karty, kterou máte uvedenou u svého Rekola účtu.

Mohu si na jeden účet půjčit více kol?

Ano, můžete, ale sleva na 15 minut se bude počítat pouze u prvního kola.

Máte další dotaz?

Napište nám na info@rekola.cz, nebo zavolejte na +420 778 099 878.