Řekněte Hello!
své další jízdě

Každou jízdu do 15 minut hradí Hello bank!

Každý den v pohybu. Každý den na rekole. Nečekat na zastávce, nasednout a jet rovnou tam, kam potřebujete. Ve spolupráci s Hello bank! letos rozpohybujeme lidi v Praze, Brně, Liberci a Olomouci.
Chci začít jezdit zdarma na rekole

Jak začít?

Stačí stáhnout aplikaci Rekola pro iOS nebo Android nebo v prohlížeči otevřít app.rekola.cz a registrovat se. Pak už vám nic nebrání vydat se na cesty.

Jízda na kole není jen víkendová aktivita, ale i skvělá alternativa MHD. Uvidíte, jak se vaše cesty městem zrychlí a poznáte své město z jiné perspektivy. Udělejte něco pro sebe a naskočte na rekolo ještě dnes: do školy, po práci, na schůzku, do kavárny nebo jen pro lepší kondici a hezčí den.

Co se stane v 16. minutě?

Hello bank! místo vás hradí prvních 15 minut každé jízdy. Po 15 minutách přejde placení na vás, dalších 45 minut bude stát v Praze 24 Kč, v Brně 18 Kč, v Liberci 15 Kč a Olomouci 12 Kč.

Akce se letos netýká Českých Budějovic a Teplic, kde sponzora zatím hledáme.

Na kole se stává město hezčím. V tramvaji člověk kouká do mobilu, vyřizuje maily nebo bezmyšlenkovitě sjíždí sociální sítě. Tělo na tělo v tramvaji, která věčně ujíždí před nosem. Když jedu na rekole, koukám kolem sebe a všímám si města, ve kterém žiju. Miluju ten čerstvý vzduch a flexibilitu co mi jízda na rekole dává. A navíc růžový kola jsou nejvíc stylový!

Na růžových kolech jezdím třetí sezónu a letos už mám za sebou asi 70 jízd, protože právě tento rok jsou Rekola dostupná a všude vidět. Věřím, že teď budou moct na rekolech brázdit městem úplně všichni. A to se mi líbí.

Proč jsme navázali spolupráci s Hello bank!?

Chceme do ulic měst přivést více cyklistů. Ukázat všem, jak jednoduchý může být jejich pohyb městem. A přesně to nám spolupráce s Hello bank! umožnila.

Stejně jako my bude Hello bank! fungovat převážně přes mobilní aplikaci. Sdílíme stejné hodnoty. Chceme vám být blíž a přinášet službu na míru vašim potřebám.
Na co se nás často ptáte?

Mám koupené předplatné, vztahuje se na mne tato akce?

Nevztahuje. Tato akce se vztahuje pouze na jednorázové jízdné. Předplatné zůstává pro uživatele, kterým 15 minut na rekole nestačí.

Není potřeba mít účet u Hello bank!

Je jedno u které banky máte účet, akce je otevřená všem.

Musím při registraci ověřit platební kartu?

Ano, musíte. Chceme celý proces půjčení urychlit a zjednodušit. Uvádění platební karty umožňuje všem, kteří se chtějí svézt teď a tady, pouze zapnout aplikaci, zadat kód kola, nasednout a jet. Pokud byste chtěli jet déle než 15 minut, vše zaplatíte za pomoci platební karty. O platbách budete mít stoprocentní přehled. Najdete je na app.rekola.cz.

Mohu kolo nechat kdekoli?

Rekolo můžete zamknout kdekoli v růžově vyznačené zóně. Kola nezamykejte k dopravním značkám, na zastávkách MHD a všude tam, kde by mohla překážet. Ideálně je zamykejte do cyklostojanů. Doporučená místa k zamknutí, tzv. Repointy, jsou na mapě označeny jako P. Kola vracejte vždy na viditelném místě a otočte všemi čísly na zámku kola.

Nemám chytrý telefon, mohu si i tak kolo vypůjčit?

Lidé bez chytrého telefonu mají možnost využívat půjčování přes mobilní web.

Mohu si opakovaně vypůjčit stejné kolo?

Ano, můžete, ale mezi jízdami musí uplynout alespoň 15 minut. Půjčíte-li si kolo dříve, bude se čas přičítat k času předchozího půjčení. Když celkový přesáhne 15 minut, zaplatíte částku za dalších 45 minut.

Mohu si na jeden účet půjčit více kol?

Ano, můžete, ale sleva na 15 minut se bude počítat pouze u prvního kola.Máte další otázky? Zkuste mrknout do Častých otázek nebo se ozvěte
na info@rekola.cz nebo +420 778 099 878.